Helite ZIPIN 2 vaikiška liemenė jojikams

 • Helite ZIPIN 2 vaikiška liemenė jojikams

  Kaina 495 

  Atraskite vaikišką jojiko liemenę su oro pagalve Zip’in 2, specialiai sukurtą jauniems jojikams nuo 35 kg. Dabar jie gali ramiai treniruotis jodinėjimo ir turėti optimalią apsaugą. 

  Tik pagal užsakymą

  Gamintojas
  Helite
 •  

  Atraskite vaikišką jojiko liemenę su oro pagalve Zip’in 2, specialiai sukurtą jauniems jojikams nuo 35 kg. Dabar jie gali ramiai treniruotis jodinėjimo ir turėti optimalią apsaugą.
  Šis modelis yra specialiai pritaikytas vaikų fiziologijai ir dėl savo itin greito pripūtimo (100 ms) puikiai derina komfortą, stilių ir optimalią gyvybiškai svarbių sričių: kaklo, nugaros, klubų, krūtinės ląstos, pilvo ir kryžkaulio apsaugą.

  Savybės:

  Spalva - juoda

  Berniukas / mergaitė
  Svoris 650 g
  Centrinis užtrauktukas
  Suderinamas su visais Helite išoriniais ir Zip'in patvirtintais drabužiais (Equiline, Ju&Pa, Le Sabotier, Dada Sport, Gaze, Lotus Romeo)
  Itin atsparios siūlės
  Vandenį atstumiantis ir tamprus audinys, kuris nesideformuoja po pripūtimo
  Elastiniai šonai didesniam komfortui

  CE sertifikatas ir garantija

  CE sertifikatas: Helite Zip’in 2 oro pagalvė yra CE sertifikuota pagal ES reglamentą 2016/425 sertifikavimo įstaigos ALIENOR CERTIFICATION pagal CRITT SPORT LOISIRS GEG-002 protokolą.

  Helite 4 metų garantija: užregistruokite oro pagalvę per 3 mėnesius nuo įsigijimo my.helite.com svetainėje ir pasinaudokite nemokamu 2 metų garantijos pratęsimu.

  Priežiūra

  Neplaukite skalbimo mašinoje, nenardinkite į vandenį. Rekomenduojame Zip’In 2 valyti minkšta šluoste ir muiluotu vandeniu arba servetėlėmis.

  Nelaikykite oro pagalvės aukštoje temperatūroje (prie šilumos šaltinio, liepsnos, ant radiatoriaus ir pan.).

  Nepalikite oro pagalvės graužikams ar kitiems gyvūnams pasiekiamoje vietoje.

  Laikykite oro pagalvę sausoje vietoje, apsaugotoje nuo drėgmės.